Zdjęcie tak sugestywne, że „ślinka cieknie”? Aromat potrawy wręcz „parujący” z obrazu? Zdjęcie kucharza przy pracy budzące przekonanie, że zna się on na swoim fachu jak nikt inny? Klimatyczne wnętrze lokalu, które samo zaprasza gości do siebie?

To wszystko jest możliwe do osiągnięcia dzięki umiejętnie zaplanowanej i zrealizowanej sesji zdjęciowej dla branży gastronomicznej. Wykonujemy zdjęcia potraw, personelu i całych restauracji w taki sposób, aby przekonująco oddać lub wręcz od podstaw zbudować nimi unikatowy styl Państwa kuchni i samego lokalu oraz wyróżnić je na tle konkurencji.

Zainteresowała Cię
nasza praca?

Zostaw nam swój adres mailowy, a odezwiemy się do Ciebie!

    Zdjęcia potraw (inaczej zdjęcia „foodowe”) to także umiejętna stylizacja fotografii – dla optymalnego efektu wymagają one specjalnego przygotowania.

    Chodzi tu o przygotowanie najdrobniejszych szczegółów wraz z pierwszym i drugim planem, bo nie tylko sama zawartość talerza jest istotna. O tych niuansach wie wszystko nasz fotograf kulinarny. Podpowiemy Ci także, gdzie w Twojej sytuacji najlepiej wykorzystać profesjonalne zdjęcia- mogą to być m.in.: strona www, social media, karta dań / menu, materiały reklamowe (ulotki, kalendarze, plakaty itp.). Parafrazując popularne przysłowie – przez żołądek do serca, ale najpierw przez oczy do żołądka.