Trudno o mocniejszy „namacalny” dowód na to, że organizacja działa i ma się dobrze, niż sprawnie udokumentowana relacja z wydarzeń, w jakich bierze ona udział.

Fotoreportaż z wydarzenia (czy będą to targi, konferencja branżowa, szkolenia, gala, impreza firmowa, wydarzenie kulturalne, koncert czy dowolny inny event) to w dzisiejszych czasach nieoceniony materiał dla działów marketingu i PR, jako treść, którą można zamieścić w naszych kanałach social media, zachęcając obserwujących do interakcji.

Przy pomocy dobrych zdjęć możemy opowiedzieć w niebanalny sposób dowolną, angażującą klientów/odbiorców historię. Fotografować eventy nie jest łatwo. Trzeba wiedzieć kiedy (wyczucie chwili to podstawa) i gdzie się ustawić (jednocześnie pozostając niewidzialnym), kto jest kim (i kogo uchwycić w kadrze), mieć dobrze dobrany i opanowany sprzęt oraz technikę robienia zdjęć w różnym świetle.

Te umiejętności to podstawa naszej pracy – gwarantujemy Ci, że bez względu na wydarzenie, z jakiego mamy przygotować relację, dostaniesz materiał kompletny, niebanalny, słowem taki, który będzie stanowił najlepszą możliwą wizytówkę dla Twojej organizacji. Jeśli w Twojej organizacji zbliża się jakieś wydarzenie, odezwij się do nas – wspólnie ustalimy, jak najlepiej je udokumentować.

Zainteresowała Cię
nasza praca?

Zostaw nam swój adres mailowy, a odezwiemy się do Ciebie!