Coraz więcej klientów wybiera zakupy w sklepach internetowych. Niewątpliwie ecommerce to wygodny sposób dokonywania zakupów, który daje możliwość szybkiego poznania asortymentu, porównania konkretnych towarów i cen.

Pozwala on także niewątpliwie zaoszczędzić sporo czasu. Minusem tej formy zakupów jest natomiast brak możliwości zobaczenia towaru na żywo, dotknięcia zapoznania się z takimi cechami jak faktura materiału czy gabaryty. To właśnie główne powody, dla których przedmioty sprzedawane online powinny być zaprezentowane w możliwie najbardziej atrakcyjny sposób- tak, by klient zdecydował się na ich zakup na podstawie zdjęcia i opisu.

Zdjęcia aranżowane to taki rodzaj fotografii, w której przedmiot / produkt komponowany jest razem z innymi elementami (np. odpowiednim tłem). W tym wypadku często stosuje się specyficzne fotograficzne środki wyrazu (jak np. mała głębia ostrości, czy gra cieniem). Za ich pomocą można prezentować produkt w sklepie internetowym, katalogu produktowym, na ulotce lub banerze.

Jak pracujemy przy zdjęciach aranżowanych? Przygotowujemy koncepcję, aranżujemy plan zdjęciowy, a następnie realizujemy sesję według przyjętych założeń. Naszą specjalnością jest umiejętny dobór i kompozycja wszystkich elementów tak, aby idealnie integrowały się z firmowym brandingiem, designem strony www czy materiałów do druku. Masz pewność, że wszystko pozostanie spójne.

Zainteresowała Cię
nasza praca?

Zostaw nam swój adres mailowy, a odezwiemy się do Ciebie!