W dzisiejszych czasach aparat posiada praktycznie każdy

– najczęściej w smartfonie. Mimo to zapotrzebowanie na usługi profesjonalnych fotografów nie maleje. Bo im więcej ludzi wykonuje zdjęcia, tym więcej przekonuje się, że różnica między zdjęciem akceptowalnym lub nawet przyzwoitym a profesjonalną fotografią, która w 100% realizuje swój cel, jest olbrzymia.

Jeśli szukasz firmy, która szybko i rzetelnie zrealizuje Twoje zlecenie fotograficzne, to dobrze trafiłeś.

Dotpro to nie jeden fotograf, ale cały zespół specjalistóww swoich dziedzinach, bo wiemy, że nie ma uniwersalnych ludzi od wszystkiego.

Dla jednego konikiem będzie fotografia architektury i zdjęcia wnętrz, dla innego fotografia reklamowa, packshoty i zdjęcia aranżowane a ktoś inny jest mistrzem w zdjęciach foodowych/ gastronomicznych czy fotografii eventowej. Jeszcze inny jest mistrzem w postprodukcji, czyli obróbce zdjęć.

Zainteresowała Cię
nasza praca?

Zostaw nam swój adres mailowy, a odezwiemy się do Ciebie!

    W Dotpro mamy na pokładzie ich wszystkich!

    Duży zespół pozwala nam na realizacje nawet najbardziej skomplikowanych projektów – nie ma dla nas sesji nie do zrealizowania. Mamy możliwość wykonywania sesji masowych, po kilkaset produktów dziennie, jak również sesji biznesowych dla korporacji z oddziałami w całym kraju, zatrudniających setki pracowników.

    Zlecenia realizujemy w naszym studiach fotograficznym zlokalizowanych we Wrocławiu i w Warszawie oraz oczywiścieu klienta. W przypadku zdjęć produktów istnieje możliwość przesłania nam ich celem wykonania sesji.

    Jesteśmy dziś dostępni dla Ciebie – porozmawiajmy, jak możemy pomóc zrealizować Twoje fotograficzne wyzwanie.

    Zapraszamy do kontaktu!